fbpx

Klasikinis šokis

Klasikinis šokis yra vienas iš seniausių ir, žinoma, garsiausių šokių stilių pasaulyje. Jis pasižymi aukštu techniniu lygiu, elegancija ir subtilumu. Klasikinio šokio pamatus sudaro specifinės rankos ir kojų pozicijos (arba kūno pozos), judesių sujungimai, pritūpimai bei šuoliai. Šis šokio stilius reikalauja didelio fizinio pasirengimo ir kantrybės, kad būtų galima įgyti reikiamą judesių kontrolę.

Klasikinis šokis yra unikalus tuo, kad jis gali būti atliekamas tiek solistų, tiek grupių. Priklausomai nuo konkrečios kūrinio tematikos, jis gali būti labai išraiškingas ir emocionalus arba subtilus bei elegantiškas.

Klasikinis šokis yra ne tik fizinis aktyvumas, bet ir menas, kuris reikalauja tam tikrų gebėjimų ir supratimo apie muzikos struktūrą. Šokėjai turi įsisavinti kūrinio formą, charakterį ir emocinį turinį, tam kad būtų galima išreikšti visą šokio prasmę.

Klasikinio šokio mokymasis yra ilgalaikis procesas, kuriame kiekvienas naujas judesys ir technika turi būti nuolat tobulinami. Kai šokėjas įvaldo klasikinio šokio pagrindus, jis gali patirti nepakartojamą džiaugsmą ir malonumą, atliekant įvairius kitus šokio kūrinius.

„Hatora“ šokių mokykloje klasikinis šokis yra papildoma pamoka vaikams tam, kad jie turėtų stiprius pagrindus ir panaudotų juos šokant ir kitų stilių choreografijas.

Šokių mokytoja, šokėja

Lina Farhat

Įvairiausio pobūdžio šokių pamokos mažyliams, paaugliams, jaunimui, jaunavedžiams bei vyresnio amžiaus asmenims ne tik praskaidrina Jūsų laisvalaikį, bet ir išlaisvina Jūsų kūną nuo kompleksų, padeda tobulėti ir užvaldyti sėkmę – tiek šokių aikštelėje, tiek gyvenime.