fbpx

Šokiai mažiems

Lavindami savo mažylio verbalinius gebėjimus, lavinate tik 7% jo kalbos galimybių. Likę 93 procentai – tai kūno kalba, kuri lietuviškoje auklėjimo sistemoje yra be pagrindo nuvertinama. To pasekmė – begalinis žmonių susikaustymas, nepasitikėjimas savimi, uždarumas ir nuotaikos sutrikimai. Kad ištaisytume šią spragą, „Hatora“ kūno kalbos mokykloje rengiame muzikinio žaidimo pamokas Jūsų mažyliams (5-8 m.).

Kūno lavinimo pamokėlėse vaikams suteikiame ne tik muzikinių, bet ir choreografinių žinių. Taip pat ugdome vaikučių muzikinę klausą, ritmo pojūčius, taisyklingą laikyseną, kūno lankstumą ir ištvermę. Šokio užsiėmimai ne tik suteikia mažyliams muzikos pradmenų, bet ir lavina atmintį, padeda susikaupti šokantis įvairių kitų dalykų. Žaidžiant ir muzikuojant, taip pat ugdoma ir pagarba bei tolerancija draugams bei kitiems vaikučius supantiems žmonėms.

Šokio ir kūno kalbos mokyklos “Hatora” įkūrėja , mokytoja.

Milda Ruginytė-Šimkuvienė

Įvairiausio pobūdžio šokių pamokos mažyliams, paaugliams, jaunimui, jaunavedžiams bei vyresnio amžiaus asmenims ne tik praskaidrina Jūsų laisvalaikį, bet ir išlaisvina Jūsų kūną nuo kompleksų, padeda tobulėti ir užvaldyti sėkmę – tiek šokių aikštelėje, tiek gyvenime.