fbpx

Šokiai vaikams

„Hatora“ organizuoja „Pop dance“ šokių pamokas vaikams (9-12 m.). Šie šokiai suteikia laisvę, leidžia išreikšti save ir savo jausmus. Pamokų metu vaikai ne tik išmoks įvairių judesių, aktyviai sportuos, lavins bendravimo įgūdžius, bet ir smagiai bei turiningai leis laiką bendraminčių būryje.

Kūno lavinimo pamokėlėse vaikams suteikiame ne tik muzikinių, bet ir choreografinių žinių. Taip pat ugdome vaikučių muzikinę klausą, ritmo pojūčius, taisyklingą laikyseną, kūno lankstumą ir ištvermę. Šokio užsiėmimai ne tik suteikia vaikams muzikos pradmenų, bet ir lavina atmintį, padeda susikaupti mokantis įvairių kitų dalykų. Žaidžiant ir muzikuojant, taip pat ugdoma ir pagarba bei tolerancija draugams bei kitiems vaikučius supantiems žmonėms.

Šokio ir kūno kalbos mokyklos “Hatora” įkūrėja , mokytoja.

Milda Ruginytė-Šimkuvienė

Įvairiausio pobūdžio šokių pamokos mažyliams, paaugliams, jaunimui, jaunavedžiams bei vyresnio amžiaus asmenims ne tik praskaidrina Jūsų laisvalaikį, bet ir išlaisvina Jūsų kūną nuo kompleksų, padeda tobulėti ir užvaldyti sėkmę – tiek šokių aikštelėje, tiek gyvenime.