fbpx

Šokiai jaunimui

„Show dance“, „TV dance“, „Go go dance“ pamokos jaunimui (13-15 m.). Padėsime ne tik praskaidrinti laisvalaikį, bet ir išlaisvinti kūną nuo kompleksų, tobulėti ir užvaldyti sėkmę – tiek šokių aikštelėje, tiek gyvenime. 

„Show Dance“ apima įvairius šokių stilius, susijusius su scena ir pasirodymais: Brodvėjaus džiazą, klubinius šokius, „Street dance“ ir Hip-hop’ą. Per šias kūno kalbos pamokas pasirūpiname, kad daugiau niekad nepristigtumėte elegancijos, išraiškingumo, patrauklumo ir aktorinio meistriškumo, būtinų visiems, siekiantiems sėkmingos karjeros ir visaverčio gyvenimo.

Nors kiekvienas esame pasvajoję tapti scenos žvaigžde, tik nedaugelis išdrįsta mokytis tam reikalingų įgūdžių. „TV dance“ – tai šiuo metu itin populiarus šokio stilius, paremtas madingiausiais muzikinių klipų šokėjų judesiais, dainų atlikėjų ir laidų dalyvių improvizacijomis. Šios pamokėlės užtikrina ne tik bręstančiam organizmui svarbų fizinį aktyvumą, bet ir išpildo paauglių svajonę tapti žvaigžde, pasitikėti savimi ir gera nuotaika bei judesiu užsitarnauti auditorijos simpatijas.

Šokio ir kūno kalbos mokyklos “Hatora” įkūrėja , mokytoja.

Milda Ruginytė-Šimkuvienė

Įvairiausio pobūdžio šokių pamokos mažyliams, paaugliams, jaunimui, jaunavedžiams bei vyresnio amžiaus asmenims ne tik praskaidrina Jūsų laisvalaikį, bet ir išlaisvina Jūsų kūną nuo kompleksų, padeda tobulėti ir užvaldyti sėkmę – tiek šokių aikštelėje, tiek gyvenime.