fbpx

Intensyvus, dviejų dienų tarptautinis praktinis, teorinis seminaras

Vivienne

Pakylėk savo šokių patirtį į aukštesnį lygį su Vivienne!

Prisijunkite prie audringo šokių savaitgalio vasario 9-10 dienomis, kurio metu pakviesime jus į intensyvų, dviejų dienų šokio seminarą.

Viena iš seminaro lektorių profesionali Rumunijos šokėja, padovanojusi nuostabius pasirodymus visoje šalyje, dirbanti su žinomais atlikėjais ir išdidžiai atstovaujanti Rumuniją kaip oficiali Eurovizijos šokėja 2021 ir 2022 metais.

Meilę šokiui atradusi būdama vos septynerių metų, Vivienne nuolat tobulino savo įgūdžius bei talentą ir taip tapo varančiąja šokių pasaulio jėga. Apkeliavusi pasaulį, Vivienne yra pasiruošusi dalintis turtinga patirtimi, sukaupta per daugelį metų darbo ir atsidavimo.

davide nardi

Davide Nardi yra pagrindinis šokėjas neoklasikinių / šiuolaikinių šokių trupėje „Motion Dance Group”. Dėl savo universalumo, dinamikos, technikos ir ryškių interpretavimo įgūdžių, Davide yra tarptautinės spaudos pripažintas kaip vienas charizmatiškiausių Italijos šokėjų.

Aukščiausiais balais pabaigęs baleto ir šiuolaikinių šokių mokslus Romos šokių meno konservatorijoje, šiandien jis Maitre De Ballet e Repetiteur, mokytojas, treneris ir egzaminuotojas, Maestro, kviestinis menininkas, FID Italijos šokių federacijos nacionalinės meno didaktikos koordinatorius.

Apie renginį

Vasario 9-10 dienomis

Teorinis seminaras: „Kaip sukurti įspūdinga choreografiją” (lekt. Vivienne)

Data: vasario 9 d.

Laikas: 14:00 – 15:00.

Seminare gilinsime žinias, kaip sukurti choreografiją, kuri nepaliks abejingų žiūrovų. Tyrinėsime šokio elementus, kurie prisideda prie pergalingų akimirkų šokių aikštelėje.

„High heels“ šokių dirbtuvės (lekt. Vivienne)

Data: vasario 9 d.

Laikas: 17:30 – 19:30

Ženkite drąsiai į mūsų „Hight heels“ šokių dirbtuves! Išlaisvinkite vidinę deivę su Vivienne. Išmokta choreografija suteiks galią šokti grakščiai bei išlaikyti tinkamą laikyseną. Laukiami visų lygių šokėjai, tad čiupkite savo aukštakulnius ir eime šokti!

„Komercinis šokis” (lekt. Vivienne)

Data: vasario 10 d.

Laikas: 15:30 – 17:30 

Pasinerkite į ritmą, įvaldykite dinamišką choreografiją ir pasinerkite į komercinio šokio pasaulį. Tinkama bet kokio lygio šokėjams. Šio seminaro metu pagerinsite šokio stilių ir pasijusite nesustabdomi bet kokioje šokių aikštelėje.

„Modern Jazz” (lekt. Davide)

Data: vasario 9 d.

Laikas: 15:30 – 17:00.

Modernus šokis kildinamas iš XX a šokėjo- choreografo Humphray-Limon technikos, kuri pabrėžia natūralų kritimo ir atsigavimo ritmą, sąmoningą kvėpavimą ir svorio bei nesvarumo sąveiką. Tai suteikia šokėjams organišką požiūrį į judesį, kuris lengvai prisitaiko prie choreografinių stilių. Mokomasi judesio, kylančio iš kūno centro, kokybės, analizuojami impulsai, naudojamos klasikinio šokio kūno padėtys.

Klasikinis šokis (lekt. Davide)

Data: vasario 10 d.

Laikas: 11:00 – 12:30

Vienas elegantiškiausių ir harmoningiausių akademinio klasikinio šokio stilių, Prancūzijos Opera de Paris klasikinės technikos klasė, pristatoma pagal metodiką, kurią įvaldė pripažintas Paryžiaus baleto mokyklos profesorius Danielis Frank. Šioje metodikoje atrasite paslaptis, perduodamas iš kartos į kartą per senovinį paveldą tarp virtuoziškumo ir kūno pozų grožio, nuo pratimų prie šokio atramos iki scenos.

Modern dance (lekt. Davide)

Data: vasario 10 d.

Laikas: 13:00 – 14:30 

Pasitelkus džiazo šokio tėvo Matto Mattoxo palikimą, šia pamoka bus siekiama pajusti žanro, kuris pamažu keičiasi dėl šių laikų įtakos. Norime sutelkti dėmesį į gesto stiprumą, į technikos tobulinimą per ritmą, sudarytą iš kaitos ir opozicijų, į instinktyvų šokėjo, kuris tampa tikru interpretuotoju, gebėjimus. Kintamos ir skirtingos trukmės pratimai varijuoja tarp akcentų, sustojimų, pagreitėjimų ir sinkopių. Mokinys leidžiasi būti užvaldomas muzikos, tačiau tuo pačiu suvokia savo judantį kūną, kuris kalba.

Seminaro vieta :

Dubysos g. 10, Švyturio arena (Hatora salėje)

Seminaro laikai

Vasario 9 d.

14:00 – 15:00 val. “Kaip sukurti įspūdinga choreografiją” ( lekt. Vivenne)

15:30 – 17:00 val. “Modern Jazz” ( lekt. Davide)

17:30 – 19:30 val. “Heels dance” ( lekt. Vivienne ).

Vasario 10d.

11:00 -12:30 val. Klasikinio šokis ( lekt. Davide)

13:00 – 14:30 val. Modern dance ( lekt. Davide)

15:30 – 17:30 val. Komercinis šokis ( lekt. Vivienne )

Seminaro kaina

Įsigijus seminarą iki vasario 1d. 1 seminaro kaina – 25 eur.

Perkant 3 seminarus vieno seminaro kaina – 20 eur.

Nuo vasario 1 seminaro kaina – 35 eur.

Įsigyjant tris seminarus seminarų kai – 30 eur.

Studentams vieno seminaro kaina – 20 eur.

Seminaro registracija
1. Užpildykite registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime!

2. Norint gauti akredituotą pažymėjimą užpildykite šią užklausą:

Iki renginio liko

Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės
Dalintis įrašu:

Kitos naujienos